Wypozycjonuj swoją stronę

Od 8 lat robimy wszystko by nasi Klienci zarabiali coraz więcej.

Lat doświadczenia

Zrealizowane projekty

wypitych kaw

%

Zadowolonych Klientów

Czym jest audyt strony internetowej

Audyt strony internetowej ma na celu, realne zwiększenie sprzedaży na Twojej stronie.
Aby to osiągnąć:

  • Analizujemy pozycję Twojej strony i strony konkurencji
  • Analizujemy stronę pod kątem UX – potrafimy zwiększyć konwersję z 0,3% do nawet 1,5%
  • Analizujemy Twoją stronę pod względem SEO

Na koniec otrzymujesz od nas obszerny raport, w którym jasno opisujemy co trzeba zmienić i dlaczego.

"

Analizujemy Twoją stronę

Na początku nasi specjaliści dogłębnie analizują Twoją stronę internetową. Sprawdzamy jak wygląda jej pozycja w Google, analizujemy optymalizację strony, prezentacje treści oraz linkowanie wewnętrzne.
"

Sprawdzamy Twoją konkurencję

Analizujemy słowa kluczowe na które wyświetla się Twoja konkurencja. W ten sposób znajdujemy dla Ciebie nowe słowa kluczowe, na które warto się pozycjonować.
"

Tworzymy indywidualny audyt SEO

Po przeprowadzonym audycie otrzymujesz od nas dokument oraz materiał video, w którym omawiamy i tłumaczymy konieczne zmiany. Po ich wprowadzeniu, zauważysz znaczący wzrost pozycji Twojej strony!

Czy to działa?

Na pewno zastanawiasz się czy nasze audyty są skuteczne? Czy dadzą Ci wymierny efekt? Czy odczujesz realny wpływ wprowadzonych zmian na swoją stronę www. Nic dziwnego! Sami zawsze zastanawiamy się jak mądrze inwestować nasze pieniądze. Dlatego spójrz na poniższe wykresy, na których dokładnie widać natychmiastowe efekty konsultacji i wprowadzonych zmian!

Poniżej pokażmy Ci kilka różnych efektów naszych audytów, żebyś mógł zobaczyć jaki efekt przyniosą Twojej stronie internetowej.Na powyższym wykresie widać ilość słów kluczowych na jakie widoczna była strona mojego Klienta (sklep internetowy z odzieżą).

Przed przed audytem: TOP10: 20 słów TOP50: 407.
Po audycie: TOP10: 73 słów kluczowych, TOP50: 796

Zwiększyliśmy widoczność strony o 265%!


Powyżej widzisz firmy, której pracownicy bez odpowiedniej wiedzy zarządzali stroną internetową. Po wprowadzeniu sugerowanych przez nas zmian dotyczących treści i linkowania wewnętrznego, ponad dwukrotnie zwiększyła się widoczność strony w wynikach Google!


Powyżej widzisz zmianę widoczności dużego sklepu internetowego, w którym przebudowaliśmy strukturę strony i poprawiliśmy linkowanie wewnętrzne.

Blisko 10 krotny wzrost widoczności strony w wynikach wyszukiwania Google!

Poniżej znajdziesz ostatni już wykres, pokazujący efekty 8 miesięcznej (okres zaznaczony na czerwono) pracy dla jednej z większej firmy medycznej w Polsce.

 

Zobacz nasze opinie

Gorąco polecam, specjalista na każdym szczeblu współpracy. Bardzo terminowy I rzetelny !

Kamil Parol

kamilparol.pl

Polecam z czystym sumieniem. Po paru godzinach i wprowadzonych zmianach z Panem Krzysztofem widać znaczny wzrost w pozycjonowaniu strony. Duża wiedza oraz chęć przekazywania innym. Na pewno jeszcze będę korzystał z usług. Polecam !!

Radosław Sas

akustonic.com

Bardzo dobry kontakt, wiele praktycznych porad od informatyka wpływających na dochodowość strony i lepsza jakość obsługi klienta. Zrobiłem 3 strony w Site Ninja i za każdym razem byłem bardzo bardzo zadowolony.

Dawid Pańkowski

druzynyrobotyczne.pl

Polecam Krzyśka! Zajmuje się kilkoma strona internetowymi moich firm, szybka reakcja, bardzo dobry kontakt i świetna realizacja każdego zleconego projektu! Polecam!

Lesław Blacha

leslawblacha.pl

Polecam Serdecznie firmę SiteNinja! Współpracujemy już dwa lata jesteśmy bardzo zadowoleni z osiągnięć jakie w tym czasie uzyskała Nasza firma. Dzięki wielkiemu profesjonalizmowi oraz doświadczeniu ,a zarazem kreatywności Pana Krzysztofa Nasz sklep internetowy rozwija się z miesiąca na miesiąc. Dziękujemy za pełen profesjonalizm oraz pomoc w rozwoju.

Karol Barzak

tomexmeblowy.pl

Ile to kosztuje

Cena audytu zależna jest od konkretnej strony internetowej. W przypadku prostych stron, cena wynosi 299 zł brutto. Rozbudowane strony i sklepy internetowe to koszt zaczynający się od 499 zł brutto

Czy dam radę sam wprowadzić zmiany?

Jeżeli sam zarządzasz swoją stroną internetową, bez problemu będziesz w stanie wdrożyć przesłane przez nas zmiany. Możemy także sami wprowadzić zmiany za dodatkową opłatą.

Zamów darmową wycenę

Zainwestuj 2 minuty, wypełnij formularz i w ciągu 24 godzin przygotujemy dla Ciebie wycenę audytu Twojej strony!
Zupełnie za darmo i bez zobowiązań!

Zgoda RODO

4 + 13 =

Dane firmy

SmallSite Krzysztof Skrzypek
ul. Reymonta 2/3
40-026 Katowice
NIP: 954-264-84-81

Numer telefonu