Konsultacje marketingowe

Wykorzystaj potencjał swojej strony

Indywidualne podejście

Praktyczne wskazówki

Duża dawka wiedzy

Maciej z Krakowa

„Przez 6 godzin z panem Krzysztofem, nauczyłem się więcej niż przez pół roku na studiach.”

Na czym polegają konsultacje marketingowe?

Prowadzisz sklep internetowy, stronę internetową lub bloga? W Google Analytics codziennie widzisz odwiedzających, ale nie generują oni zadowalającej Cię sprzedaży? Problemem najprawdopodobniej leży w Twojej stronie internetowej. Na mojej stronie możesz przeczytać jak kilka prostych zmian i mechanizów wprowadzonych na stronie sprawiło, że w ciągu 3 miesięcy sprzedaż urosła z 1800 zł do 13000 zł, a przez następne 4 miesiące urosła już do 30 000 zł. Link do artykułu: Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym.

Podczas takich konsultacji siadamy razem i na bieżąco omawiamy co jest zrobione dobrze, a co można poprawić i dlaczego. Jeżeli to możliwe to na bieżąco wprowadzamy zmiany. Jeżeli nie jest to możliwe, to otrzymasz ode mnie wskazówki jak to zrobić.

Oprócz tego, przygotuj się na potężną dawkę wiedzy z zakresu SEO, Google Analytics, Google Search Console, Semstorma, Facebooka i Google Ads.

Czy warto?

Podczas takich konsultacji, masz szansę na żywo zobaczyć jak Twoją stronę widzi osoba postronna i podpytać o interesujące Cię kwestię. Całe konsultacje, prowadzone są w przyjemniej, luźnej atmosferze.

Cennik

Konsultacje zdalne (online/telefon): 90 zł netto/h

Konsultacje osobiste: 130 zł netto/h (dojazd na terenie Śląska gratis)

Zadzwoń do mnie

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania i zaplanuje nasze spotkanie!

507-278-136

Dane firmy

SmallSite Krzysztof Skrzypek
ul. Reymonta 2/3
40-026 Katowice
NIP: 954-264-84-81

Numer telefonu