Konsultacje seo

Popraw pozycje swojej strony w wyszukiwarce Google!

Indywidualne podejście

Praktyczne wskazówki

Duża dawka wiedzy

Maciej z Krakowa

„Przez 6 godzin z panem Krzysztofem, nauczyłem się więcej niż przez pół roku na studiach.”

Na czym polegają konsultacje SEO?

Jeżeli prowadzisz sklep internetowy, stronę internetową czy bloga to na pewno zależy Ci na tym, aby odwiedzało go jak najwięcej osób.

Podczas takich konsultacji siadamy razem i na bieżąco omawiamy co jest zrobione dobrze, a co można poprawić. Jeżeli to możliwe to na bieżąco wprowadzamy zmiany. Jeżeli nie jest to możliwe, to otrzymasz ode mnie wskazówki jak to zrobić.

Oprócz tego, przygotuj się na potężną dawkę wiedzy z zakresu SEO, Google Analytics, Google Search Console, Semstorma, Facebooka i Google Ads.

Efekty konsultacji

Na pewno zastanawiasz się czy takie konsultacje są opłacalne? Czy dadzą Ci wymierny efekt? Czy odczujesz realny wpływ naszego spotkania na swoją stronę www. Nic dziwnego! Sam zawsze zastanawiam się jak mądrze inwestować własne pieniądze. Dlatego pokaże Ci wykresy, na których dokładnie widać natychmiastowe efekty konsultacji i wprowadzonych zmian!Na powyższym wykresie widać ilość słów kluczowych na jakie widoczna była strona mojego Klienta (sklep internetowy z odzieżą).

Przed konsultacjami: TOP10: 20 słów TOP50: 407.
Po konsultacjach: TOP10: 73 słów kluczowych, TOP50: 796

Podczas 3 godzinnych konsultacji, zwiększyliśmy widoczność strony o 265%!

Poniżej znajdziesz ostatni już wykres, pokazujący efekty 8 miesięcznej (okres zaznaczony na czerwono) pracy dla jednej z większej firmy medycznej w Polsce.

 

Czy warto?

Jeżeli zależy Ci na szybkich efektach oraz jednocześnie chcesz powiększyć swoją wiedzę związaną z WordPressem, SEO oraz marketingiem internetowym to zdecydowanie warto! Podczas takich konsultacji, masz szansę na żywo zobaczyć jak wykonuje się audyt, a także podpytać o interesujące Cię kwestię. Całe konsultacje, prowadzone są w przyjemniej, luźnej atmosferze.

Cennik

Konsultacje zdalne (online/telefon): 90 zł netto/h

Konsultacje osobiste: 130 zł netto/h (dojazd na terenie Śląska gratis)

Darmowy raport!

Podoba Ci się moja propozycja? Wypełnij poniższy formularz, a za darmo przygotuje dla Ciebie raport widoczności Twojej strony w internecie!

Zainwestuj 2 minuty, wypełnij formularz i za darmo otrzymaj analizę słów kluczowych, na które widoczna jest Twoja strona!

Zgoda RODO

8 + 5 =

Zadzwoń do mnie

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania i zaplanuje nasze spotkanie!

507-278-136

Dane firmy

SmallSite Krzysztof Skrzypek
ul. Reymonta 2/3
40-026 Katowice
NIP: 954-264-84-81

Numer telefonu