Strony internetowe

Tworzymy strony od A do Z

Indywidualne podejście do Klienta

Nowoczesne rozwiązania

Dostosowana do Google

Statystyki strony

Bill Clinton

„Kiedy obejmowałem urząd prezydenta, jedynie eksperci od fizyki słyszeli o terminie World Wide Web. Teraz nawet mój kot ma swoją stronę.”

Profesjonalne strony internetowe w Miasteczku Śląskim

Jeśli poszukujesz profesjonalnego twórcy strony WWW w Miasteczku Śląskim, to trafiłeś we właściwe miejsce. Tworzeniem stron internetowych zajmuje się od 13 lat a w swoim CV mam pracę zarówno dla małych firm z okolicy, jak i dużych przedsiębiorstw o zasięgu krajowym. Do każdego projektu strony podchodzę indywidualnie, uwzględniając przy tym preferencje oraz pomysły Klienta. Możesz się ze mną skontaktować poprzez telefon, e-mail, FB lub jeśli tak będzie dla ciebie wygodniej przyjadę do siedziby twojej firmy w Miasteczku Śląskim i tam wspólnie ustalimy wszystkie szczegóły naszej współpracy, przy tworzeniu twojej strony internetowej. Zdaje sobie sprawę, że prowadzenie firmy jest czasochłonne, dlatego mój czas pracy jest elastyczny. Dlatego, możesz się ze mną kontaktować od poniedziałku do piątku, pomiędzy godziną 10.00 a 22.00.

Darmowa konsultacja

Spodobała Ci się moja oferta? Zapraszam Cię do darmowego oraz nie zobowiązującego kontaktu, podczas którego odpowiem na wszystkie pytania!

Dlaczego warto wybrać moje strony WWW?

 • Do każdego projektu podchodzę bardzo indywidualnie, dlatego masz pewność, że twoja strona internetowa będzie jedyną taką nie tylko w Miasteczku Śląskim, ale i w całej Polsce.
 • Dzięki temu, że w swojej pracy wykorzystuję system CMS WordPress oraz wtyczkę DIVI będziesz mógł sam, w bardzo prosty i intuicyjny sposób zmieniać treści oaz wygląd swojej strony.
 • Tworzone przeze mnie strony są w pełni zoptymalizowane pod SEO, dzięki czemu dotrzesz nie tylko do mieszkańców Miasteczka Śląskiego, ale i całej Polski, oraz przystosowane do komórek i tabletów. W ramach mojej pracy, zupełnie za darmo dodam Twoją stronę do wyszukiwarki Google i map Google, dzięki czemu będzie się ona mogła bezzwłocznie zacząć pozycjonować.
 • Abyś mógł lepiej kontrolować ruch na twojej stronie internetowej wraz z nią otrzymasz pełen dostęp do narzędzi analitycznych. Narzędzia te umożliwiają Ci również śledzenie pozycji Twojej strony internetowej w Google.
 • Każda stworzona przeze mnie strona posiada certyfikat SSL – co gwarantuje bezpieczeństwo oraz ikonę kłódki obok nazwy domeny.
 • Wszystkie załączane przeze mnie na stronie zdjęcia są wykonane przez profesjonalnych fotografów i całkowicie legalne.
 • Każdemu mojemu klientowi oferuję miesięczne, całkowicie darmowe wsparcie merytoryczne oraz techniczne.
 • Jeśli zamówisz u mnie rozbudowaną stronę lub sklep internetowy bezpłatnie przeszkolę cię z obsługi całego systemu.

Darmowa konsultacja

Spodobała Ci się moja oferta? Zapraszam Cię do darmowego oraz nie zobowiązującego kontaktu, podczas którego odpowiem na wszystkie pytania!

Ile kosztują wykonane przeze mnie strony internetowe?

Koszt wykonania strony internetowej zależy od bardzo wielu czynników i jest ustalany indywidualnie na podstawie wymagań klienta, zastosowanych rozwiązań oraz wielkości strony. Zazwyczaj ceny moich stron zaczynają się od:

 • 800 zł netto dla stron one page,
 • 1500 zł netto dla prostych stron internetowych,
 • 2000 zł dla stron bardziej skomplikowanych
 • 4000 zł dla sklepów internetowych

Pozycjonowanie stron WWW w Miasteczku Śląskim

Dobra strona internetowa nie wystarczy, aby od razu była widoczna w Google. Do tego potrzebne jest jeszcze jej pozycjonowanie. Dlatego wraz z zespołem doświadczonych ekspertów zajmuję się także pozycjonowaniem stron www w Miasteczku Śląskim. Z chęcią więc wykorzystam całą moją wiedzę, aby zapewnić twojej stronie wysoką pozycję w wyszukiwarce Google. Zajmuję się pozycjonowaniem sklepów internetowych oraz stron firmowych w różnorodnych branżach, a na swoim koncie mam rzeszę zadowolonych klientów. Ty także do nich dołącz.

Darmowa konsultacja

Spodobała Ci się moja oferta? Zapraszam Cię do darmowego oraz nie zobowiązującego kontaktu, podczas którego odpowiem na wszystkie pytania!

Szkolenia SEO w Miasteczku Śląskim

Prowadzę także rozbudowane szkolenia SEO na Śląsku, dzięki którym sam nauczysz się pozycjonować swoją stronę internetową. Szkolenie posiada bardzo atrakcyjną formę, nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Już po pierwszym szkoleniu, zauważysz znaczącą poprawę swoich wyników w Google.

Dowiedz się więcej o szkoleniu SEO na Śląsku.

Moje portfolio

Zobacz moje poprzednie projekty

Zadzwoń do mnie

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania i zaplanuje nasze spotkanie!

Zadzwoń do mnie

507-278-136

Dane firmy

SmallSite Krzysztof Skrzypek
ul. Reymonta 2/3
40-026 Katowice
NIP: 954-264-84-81

Numer telefonu