Strony internetowe

Zacznij zarabiać dzięki internetowi!

Lat doświadczenia

Zrealizowane projekty

wypitych kaw

%

Zadowolonych Klientów

Nasze strony zarabiają dla Ciebie

Nasze usługi to inwestycja w rozwój Twojej firmy!

Wykonamy dla Ciebie nowoczesną i zarabiającą pieniądze stronę internetową.

W naszej firmie, najważniejszy jesteś Ty oraz Twój komfort. Na pewno, chciałeś już wcześniej posiadać własną stronę internetową, ale ta cała terminologia okazała się zbyt skomplikowana. Hosting, domena, CMS, pozycjonowanie, SEO, SEM – te rzeczy nic Ci nie mówią, a są ciągle używane.

Spokojnie!

Pomożemy Ci przejść cały proces od początku do końca i wszystko Ci wytłumaczymy! Twój indywidualny doradca, wytłumaczy Ci co to jest domena, czym tak właściwie jest hosting, a także doradzi gdzie najlepiej jest zakupić każdą z tych usług. Z naszej strony, możesz liczyć na pełen profesjonalizm i 100% przejrzystość – wszystko dokładnie omawiamy, tłumaczymy i wyjaśniamy!

Zobacz jak możemy Ci pomóc!

Na bazie naszego 8 letniego doświadczenia, stworzyliśmy wyjątkową i kompleksową ofertę, dzięki której w krótkim czasie możesz zacząć działać w internecie! Zobacz jak przebiega współpraca:

"

Krok 1

Na początku musimy poznać Twoje oczekiwania, robimy to podczas spotkania, rozmowy telefonicznej lub rozmowy na Skype. Możemy komunikować się także poprzez facebooka, maila lub dowolną inną aplikację. Najważniejszy jest Twój komfort, dlatego to Ty wybierasz wygodną dla Ciebie formę kontaktu!

"

Krok 2

Następnie, przygotowujemy dla Ciebie wycenę, w której jest jasno określone co ile kosztuje. Zależy nam na tym, żebyś dokładnie wiedział za co płacisz – według nas, uczciwość w relacjach biznesowych jest fundamentem dobrej współpracy.

Po Twojej akceptacji przystępujemy do pracy i tworzymy dla Ciebie projekt Twojej strony internetowej zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

"

Krok 3

Na bieżąco omawiamy projekt i wprowadzamy Twoje poprawki, tak żebyś był w 100% zadowolony ze swojej nowej strony internetowej!

"

Krok 4

Po ukończeniu strony i Twojej akceptacji, instalujemy stronę na wybranej przez Ciebie domenie i oddajemy Ci gotowy i w pełni funkcjonalny produkt.

"

Krok 5

Na samym końcu:

 • Tworzymy dla Ciebie firmowego maila.
 • Dodajemy Twoją stronę do Google Maps.
 • Dodajemy Twoją stronę do Google Search Console – dzięki temu, będziesz znał pozycję Twojej strony w wynikach Google.
 • Dodajemy do Twojej strony kod Google Analytics, dzięki czemu będziesz wiedział ile ludzi wyświetla Twoją stronę.
 • Otrzymasz od nas krótki kurs video, w którym wyjaśnimy Ci jak samemu możesz obsługiwać swoją stronę.

Specyfikacja techiczna

Strony wykonujemy na silniku WordPress z wtyczką DIVI, dzięki temu strony są bardzo łatwe w obsłudze i później nawet osoby bez wiedzy technicznej mogą je edytować.

Jeżeli chodzi o szablon graficzny, to tworzymy dla Pana indywidualny szablon, na podstawie Pana oczekiwań. Szablon będzie w 100% responsywny, co oznacza, że będzie się poprawnie wyświetlał na każdym urządzeniu.

Co więcej, wprowadzamy poprawki, aż do osiągnięcia 100% satysfakcji. Mamy świadomość, że wygląd strony internetowej często decyduje o tym czy Klient dokona zakupu, dlatego zależy nam na 100% spełnieniu Pana oczekiwań.

Z doświadczenia wiemy, że zazwyczaj potrzeba 2-3 poprawek aby osiągnąć zamierzony efekt, jednak jeżeli będzie trzeba wykonać ich więcej, to również sprostamy temu zadaniu 🙂

Podana cena zawiera:

 • 5 miesięcy gwarancji – jeżeli pojawią się jakieś problemy wynikające z naszej winy, naprawiamy je w ciągu maksymalnie 2 dni roboczych.
 • 2 godziny darmowej pomocy technicznej miesięcznie, do wykorzystania w ciągu trwania gwarancji,
 • profesjonalne zdjęcia z banku zdjęć BigStock.
 • dodanie strony do Google Search Console – dzięki temu, będzie Pan znać swoją pozycję w wynikach Google,
 • dodanie do strony kodu Google Analytics, dzięki któremu będzie Pan wiedzieć ile osób odwiedza stronę i skąd pochodzą,
 • spersonalizowany kurs wideo, w którym wytłumaczymy jak w prosty sposób samemu edytować treść na stronie,
 • możliwość dodania live chatu na stronę,
 • możliwość dalszego pozycjonowania i obsługi strony w bardzo atrakcyjnej cenie,

Zapraszam również do zapoznania się z opiniami innych Klientów, dla których mieliśmy przyjemność pracować: https://siteninja.pl/opinie/

Cennik

Dokładną cenę możemy zaproponować dopiero po zapoznaniu się z Twoimi oczekiwaniami oraz rozwiązaniami jakie mają być na stronie. Jednak orientacyjne widełki cenowe to:

 • Strony typu one page: od 600 zł netto
 • Proste strony internetowe: od 1500 zł netto
 • Rozbudowane strony internetowe: od 2000 zł netto
 • Sklepy internetowe: od 2000 zł netto

Ostatnie realizacje

Jak działam?

Początkowo działałem samodzielnie, jako freelancer. Jednak ilość Klientów była coraz większa, a zlecenia coraz bardziej wymagające i interdyscyplinarne. Tak więc, w sposób naturalny moja firma zaczynała się coraz bardziej rozwijać.
Aktualnie współpracuje z wysokiej jakości specjalistami z różnych dziedzin takich jak grafika, programowanie, integracje czy druk. Dzięki temu, mamy 100% kompetencje, aby wykonać dla Ciebie dowolny projekt!

Pracujemy na miarę XXI wieku

Nie mamy stałego biura, dzięki czemu mamy konkurencyjne ceny, bo nie wydajemy środków na czynsze oraz szybko realizujemy zlecenia ponieważ pracujemy zadaniowo.
Każdy z nas pracuje z komfortowego miejsca – kanapa w salonie lub hamak na Malediwach. Ten komfort i wolność pracy sprawia, że „dowozimy wysoką jakość” oraz kreatywnie rozwiązujemy Twoje problemy!

Współpracowaliśmy

Wspólnie rozwiniemy Twój biznes

Nieważne czy jesteś dyrektorem marketingu, przedsiębiorcą czy freelancerem. Wspólnie rozwiniemy Twój biznes!

Aktualności

Znajdziesz tutaj artykuły o tematyce marketingu oraz tworzenia i pozycjonowania stron w internecie.
Jak zarabiać w internecie

Jak zarabiać w internecie

W związku z aktualną sytuacją, bardzo duża rzesza osób, która wcześniej pracowała na etacie, teraz postanowiła przenieść swoje umiejętności do internetu. Z uwagi na to, że sam od blisko 6 lat zajmuje się tworzeniem stron internetowych i zarabianiem w internecie, a...

Konstrukcja strony, a wpływ na SEO

Konstrukcja strony, a wpływ na SEO

Na różnych grupach na Facebooku, bardzo często widzę ogłoszenia, w których ktoś szuka grafika do zaprojektowania strony lub szuka osoby, która stworzy już zaprojektowany motyw. Dlatego dzisiaj chciałbym pokazać Ci, dlaczego budowa strony, jej treść oraz odpowiednia...

Dlaczego warto mieć stronę internetową?

Dlaczego warto mieć stronę internetową?

Jeżeli czytasz ten artykuł, to zapewne zastanawiasz się dlaczego warto mieć stronę internetową. Być może aktywnie działasz na Facebooku, lub instagramie i nie widzisz korzyści jakie jest w stanie dać Ci strona internetowa. Dlatego też, w tym tekście w wielkim skrócie...

Dane firmy

SmallSite Krzysztof Skrzypek
ul. Reymonta 2/3
40-026 Katowice
NIP: 954-264-84-81

Numer telefonu