Strony internetowe

Tworzymy strony od A do Z

Indywidualne podejście do Klienta

Nowoczesne rozwiązania

Dostosowana do Google

Statystyki strony

Bill Clinton

„Kiedy obejmowałem urząd prezydenta, jedynie eksperci od fizyki słyszeli o terminie World Wide Web. Teraz nawet mój kot ma swoją stronę.”

Strony internetowe - Siewierz

Jeżeli szukasz sprawdzonej osoby, która wykona dostowane do urządzeń mobilnych strony internetowe w Siewierzu to świetnie trafiłeś! Skorzystaj z mojego 13-letniego doświadczenia w tworzeniu stron internetowych i wyprzedź swoją konkurencję w Siewierzu! W swojej karierze pracowałem zarówno dla dużych ogólnopolskich firm jak i lokalnych przedsiębiorców.

Do każdego projektu podchodzę bardzo indywidualnie. W zależności od Twoich oczekiwań, możemy spotkać się w siedzibie Twojej firmy w Siewierzu, lub kontaktować się poprzez telefon, Facebooka lub email – sam zdecydujesz, który sposób jest dla Ciebie najwygodniejszy!

Zdaje sobię sprawę, że jako przedsiębiorca działający w Siewierzu masz dużo pracy, dlatego moje godziny pracy są bardzo elastyczne – dzięki temu możemy kontaktować się w dowolny dzień tygodnia w godzinach od 10.00 do 22.00.

 

Darmowa konsultacja

Spodobała Ci się moja oferta? Zapraszam Cię do darmowego oraz nie zobowiązującego kontaktu, podczas którego odpowiem na wszystkie pytania!

Co wyróżnia moje strony?

 • Wszystkie strony internetowe, są tworzone na popularnym systemie CMS WordPress oraz wtyczce DIVI. Dzięki temu, możesz z łatwością samemu, w bardzo prosty sposób zmieniać treść na stronie, a nawet wygląd swojej strony.
 • Pamiętaj, że Twoja strona będzie tworzona indywidualnie – nikt inny nie będzie miał takiej samej.
 • Tworząc Twoją stronę internetową w Siewierzu, dbam o to, aby spełniała wszystkie najnowsze wytyczne Google (pełna optymalizacja pod SEO), a także aby była przystosowana do urządzeń mobilnych.
 • Razem ze stroną internetową, otrzymujesz także dostęp do narzędzi analitycznych, dzięki którym w prosty sposób możesz monitorować ruch na stronie, a także obserwować jej pozycję w Google. Dzięki temu w dowolnej chwili możesz zobaczyć ile osób odwiedza Twoją stronę internetową w Siewierzu.
 • Dodatkowo, Twoja nowoczesna strona internetowa, bedzie posiadała certyfikat SSL.
 • Oprócz tego, na Twojej stronie internetowej dodam legalne, wysokiej jakości zdjęcia wykonane przez profesjonalnych fotografów.
 • Już po ukończeniu strony internetowej dodaje ją do wyszukiwarki Google, a także do Google Maps – dzięki temu od razu zaczyna się pozycjonować w Google!
 • Jeżeli obawiasz się, że nie poradzisz sobie z obsługą strony internetowej, to już nie musisz! Ponieważ do każdej strony otrzymujesz darmowe, 30 dniowe wspracie techniczne oraz merytoryczne!
 • W przypadku rozbudowanych stron i sklepów internetowych zapewniam także darmowe szkolenie, podczas którego nauczę Cię jak korzystać z systemu.

Darmowa konsultacja

Spodobała Ci się moja oferta? Zapraszam Cię do darmowego oraz nie zobowiązującego kontaktu, podczas którego odpowiem na wszystkie pytania!

Cennik

Dokładną cenę mogę zaproponować po zapoznaniu się z oczekiwaniami oraz rozwiązaniami jakie mają być na stronie. Jednak orientacyjne widełki cenowe to:

 • Strony typu one page: od 800 zł netto
 • Proste strony internetowe: od 1500 zł netto
 • Rozbudowane strony internetowe: od 2000 zł netto
 • Sklepy internetowe: od 4000 zł netto

Pozycjonowanie stron - Siewierz

Jeżeli oprócz strony internetowej potrzebujesz także osoby, która zajmie się pozycjonowaniem strony internetowej w Siewierzu to zprzyjemnością, wykorzystam całe swoje doświadczenie oraz wiedzę, aby zapewnić Ci wysoką pozycję w wynikach Google.

Od lat zajmuje się profesjonalnym pozycjonowaniem zarówno stron firmowych jak i sklepów internetowych. Wśród swoich Klientów znajdziesz księgowe, dekarzy, portale informacyjne, apartamenty do wynajęcia, agentów ubezpieczeniowych, punkty ksero oraz znacznie więcej!

Teraz również i Ty możesz dołączyć do moich Klientów i otrzymać profesjonalne i skuteczne pozycjonowanie w Google!

Darmowa konsultacja

Spodobała Ci się moja oferta? Zapraszam Cię do darmowego oraz nie zobowiązującego kontaktu, podczas którego odpowiem na wszystkie pytania!

Moje portfolio

Zobacz moje poprzednie projekty

Zadzwoń do mnie

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania i zaplanuje nasze spotkanie!

Zadzwoń do mnie

507-278-136

Dane firmy

SmallSite Krzysztof Skrzypek
ul. Reymonta 2/3
40-026 Katowice
NIP: 954-264-84-81

Numer telefonu