Strony internetowe

Tworzymy strony od A do Z

Indywidualne podejście do Klienta

Nowoczesne rozwiązania

Dostosowana do Google

Statystyki strony

Bill Clinton

„Kiedy obejmowałem urząd prezydenta, jedynie eksperci od fizyki słyszeli o terminie World Wide Web. Teraz nawet mój kot ma swoją stronę.”

Strony internetowe - Wojkowice Kościelne

Szukasz rzetelnej osoby, która wykona strony internetowe w Wojkowicach Kościelnych? Świetnie trafiłeś! Skorzystaj z mojego 13-letniego doświadczenia w tworzeniu stron internetowych! W swojej karierze pracowałem zarówno dla dużych ogólnopolskich firm jak i lokalnych przedsiębiorców.

Wiem że każda osoba jest inna, dlatego do każdego projektu podchodzę indywidualnie. W zależności od Twoich preferencji, możemy spotkać się w siedzibie Twojej firmy w Wojkowicach Kościelnych, lub też kontaktować się poprzez email, telefon, a nawet Facebooka – sam zdecydujesz, który sposób jest dla Ciebie najwygodniejszy!

Co więcej, wiem że jako przedsiębiorca działający w Wojkowicach Kościelnych masz dużo pracy, dlatego moje godziny pracy są bardzo elastyczne! Możemy kontaktować się w dowolny dzień tygodnia w godzinach od 10.00 do 22.00.

 

Co wyróżnia moje strony?

 • Strony tworzone są na popularnym systemie CMS WordPress oraz wtyczce DIVI. Dzięki temu, możesz samemu, w prosty sposób zmieniać treść na stronie oraz wygląd swojej strony.
 • Twoja strona jest tworzona indywidualnie – nikt inny nie będzie miał takiej samej.
 • Tworząc Twoją stronę internetową w Wojkowicach Kościelnych, dbam o to, aby spełniała wszystkie wytyczne Google (pełna optymalizacja pod SEO) oraz była przystosowana do urządzeń mobilnych.
 • Razem ze stroną, otrzymujesz także dostęp do narzędzi analitycznych, które w prosty sposób pozwalają monitorować ruch na stronie oraz jej pozycję w Google. Dzięki temu w dowolnej chwili możesz zobaczyć ile osób odwiedza Twoją stronę internetową w Wojkowicach Kościelnych.
 • Co więcej, każda ze stworzonych stron internetowych posiada certyfikat SSL – dzięki temu połączenie ze stroną internetową jest bezpieczne.
 • Na każdej stronie internetowej dodaje legalne, wysokiej jakości zdjęcia wykonane przez profesjonalnych fotografów.
 • Po ukończeniu strony dodaje Państwa stronę do wyszukiwarki Google, a także do Google Maps – dzięki temu od razu zaczyna się pozycjonować w Google!
 • Do każdej strony otrzymujesz darmowe, 30 dniowe wspracie techniczne oraz merytoryczne!
 • W przypadku rozbudowanych stron i sklepów internetowych otrzymujesz darmowe szkolenie, podczas którego nauczę Cię jak korzystać z systemu.

Cennik

Dokładną cenę mogę zaproponować po zapoznaniu się z oczekiwaniami oraz rozwiązaniami jakie mają być na stronie. Jednak orientacyjne widełki cenowe to:

 • Strony typu one page: od 800 zł netto
 • Proste strony internetowe: od 1500 zł netto
 • Rozbudowane strony internetowe: od 2000 zł netto
 • Sklepy internetowe: od 4000 zł netto

Pozycjonowanie stron - Wojkowice Kościelne

Oprócz strony internetowej potrzebujesz jeszcze osoby, która zajmie się pozycjonowaniem strony internetowej w Wojkowicach Kościelnych? Z przyjemnością, wykorzystam całą swoją wiedzę oraz doświadczeniem, aby zapewnić wysoką pozycję Twojej strony internetowej w wynikach Google.

Zajmuje się profesjonalnym pozycjonowaniem zarówno stron firmowych jak i sklepów internetowych. Wśród swoich Klientów posiadam księgowe, dekarzy, portale informacyjne, noclegi, agentów ubezpieczeniowych, punkty ksero oraz znacznie więcej!

Teraz również i Ty możesz dołączyć do moich Klientów i otrzymać profesjonalne i skuteczne pozycjonowanie w Google!

Moje portfolio

Zobacz moje poprzednie projekty

Zadzwoń do mnie

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania i zaplanuje nasze spotkanie!

Zadzwoń do mnie

507-278-136

Dane firmy

SmallSite Krzysztof Skrzypek
ul. Reymonta 2/3
40-026 Katowice
NIP: 954-264-84-81

Numer telefonu