Kurs SEO Śląsk

Indywidualny SEO kurs w Twojej firmie

Indywidualne podejście do Klienta

100% sprawdzonej wiedzy

Doświadczony zespół

Realne efekty

Szkolenie SEO Śląsk

Chcesz zbudować w swojej firmie skuteczny dział SEO?
Masz dość agencji marketingowych, których działania są niejasne,a efekty słabo widoczne?
Chcesz, aby Twoi pracownicy sami pozycjonowali Twoją stronę internetową?
A może sam chcesz nauczyć się pozycjonowania swojej strony?

Wykorzystaj potencjał swoich pracowników i zaoszczędź pieniądze!
Zorganizuj u siebie w firmie szkolenie SEO dla pracowników!

Podczas jednego intensywnego dnia, przeprowadzę dla Twoich pracowników praktyczne szkolenie SEO podczas którego:

  • poznają narzędzia, które pozwolą im monitorować efektywność prowadzonych działań SEO,
  • nauczą się weryfikować działania swoje oraz agencji marketingowych,
  • poznają i nauczą się metod pozycjonowania stron internetowych,
  • nauczą się decydować kiedy pozycjonowanie ma sens,
  • dowiedzą się co się sprawdza w SEO, a co jest marnowaniem pieniędzy

Po zakończonym szkoleniu, Twoi pracownicy będą posiadali niezbędną wiedzę i umiejętności, aby sami mogli zacząć podejmować działania SEO! Kurs pozycjonowania stron to idealny sposób, aby samemu zacząć pozycjonować stronę internetową!

Ile to kosztuje?

Szkolenie SEO w Twojej firmie to koszt 150 zł netto* za każdą godzinę za osobę! Zalecany czas szkolenia, to od 5 do 6 godzin.

*Cena obowiązuje w miastach leżących do 50 km od Katowic, w dalszych miastach cena ustalana indywidualnie.

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin!

Numer telefonu

5 + 5 =

Dlaczego warto wybrać kurs seo dla pracowników?

Wbrew pozorom pozycjonowanie nie jest tak trudne jakby się mogło wydawać. Aby Twoja strona osiągała wysokie pozycje potrzeba jedynie odpowiedniej wiedzy i cierpliwości w prowadzonych działaniach! Decydując się na współpracę z zewnętrzną firmą, opieramy sukces na działaniach innej firmy. A co w sytuacji gdy firma przestanie istnieć lub zdecydujecie się zakończyć współpracę? Zazwyczaj tracicie osiągnięte wyniki i zainwestowane pieniądze!
Jeżeli posiadasz pracowników potrafiących obsługiwać Twoją stronę internetowa, możesz wykorzystać ten potencjał i samemu zacząć podnosić pozycję swojej strony, a dzięki odpowiednim narzędziom Twoi pracownicy z łatwością sprawdzą i pokażą Tobie skuteczność podejmowanych działań!

Co składa się na działania SEO

Pozycjonowanie strony można podzielić na kilka podstawowych etapów.

Etap I – optymalizacja strony
W etapie pierwszym, pracujemy nad tym aby strona była zrozumiała dla wyszukiwarki Google, a potencjał strony został maksymalnie wykorzystany poprzez odpowiednie umieszczenie i oznaczenie znajdujących się na stronie treści. W większości przypadków, można to zrobić korzystając z umiejętności pracowników, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Etap II – pozycjonowanie wewnętrzne
Aby Twoja strona, była dobrze widoczna w sieci musi znajdować się na niej odpowiednia ilość tekstu. Dlatego teraz tak wiele stron posiada blogi czy “bazy wiedzy” – to świetny sposób na pozycjonowanie strony. Ten etap również można wykonywać przy użyciu środków własnych, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Etap III – zdobywanie linków do strony
W tym etapie zdobywasz linki przychodzące do Twojej strony. Można to zrobić bez dodatkowych kosztów, ale poświęcając na to więcej czasu lub wydajać niewielkie kwoty rzędu 30-300 zł.

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin!

Numer telefonu

6 + 9 =

Czego dokładnie nauczą się Twoi pracownicy

  • Podczas szkolenia Twoi pracownicy poznają i nauczą się korzystać z następujących narzędzi: Google Analytics, Google Tag Manager, Google Search Console, Semstorm. Dzięki tym narzędziom, Twoi pracownicy będą w stanie tworzyć obiektywne raporty, które pokażą efekty prowadzonych działań.
  • Nauczą się wykonywać podstawową optymalizację strony internetowej – dowiedzą się jak optymalizować zdjęcia i grafiki, dowiedzą się jak sprawdzać czy strona jest przystosowana do urządzeń mobilnych oraz poznają wtyczki służące przyśpieszeniu strony internetowej.
  • Dowiedzą się jak nasycać domenę słowami kluczowymi, nauczą się pisać teksty zgodne z SEO oraz maksymalnie wykorzystywać ich potencjał
  • Poznają sposoby na darmowe i płatne zdobywanie linków do Twojej strony, które zapewnią wzrost jej pozycji w Google.

O prowadzącym

Krzysztof Skrzypek – pozycjonowaniem stron internetowych zajmuje się od 2011 roku. W latach 2016 – 2019 pracował w największych firmach na Śląsku z branży medycznej, hotelarskiej oraz obróbki skrawaniem, w której odpowiadał za SEO i marketing onlinie. Od 2018 pracuje jako niezależny specjalista i konsultant dla dużych ogólnopolskich firm jak i lokalnych przedsiębiorców. Jest właścicielem kilku rentownych portali internetowych. Poza SEO, zajmuje się także tworzeniem stron i sklepów internetowych oraz szeroko pojętym marketingiem internetowym. Prywatnie wielki pasjonat podróży małych i dużych.

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin!

Numer telefonu

5 + 7 =

Dane firmy

SmallSite Krzysztof Skrzypek
ul. Reymonta 2/3
40-026 Katowice
NIP: 954-264-84-81

Numer telefonu

+48 507-278-136

Email

kontakt @ siteninja.pl